ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ"

Контакти

Юридична адреса
83055, ВУЛ.ГОРЬКОГО, 158, 7 ПІДЇЗД, М.ДОНЕЦЬК, ВОРОШИЛОВСЬКИЙ р-н., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Стегнієнко Дмитро Анатолійович
Код ЄДРПОУ25928246
Дата реєстрації26.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ"» присвоєно код 25928246.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ"» є Стегнієнко Дмитро Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ"» — ВУЛ.ГОРЬКОГО, 158, 7 ПІДЇЗД, М.ДОНЕЦЬК, ВОРОШИЛОВСЬКИЙ р-н., ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах