ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
85114, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Ємельянова, 69
Телефони
Керівник
Мельник Ольга Павлівна
Код ЄДРПОУ25928252
Дата реєстрації08.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25928252.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Мельник Ольга Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Ємельянова, 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах