ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОЇ ШЛЯХОВОЇ МАШИННОЇ СТАНЦІЇ ВАТ ”УКРШЛЯХЧОРМЕТ”

Контакти

Юридична адреса
Донецька обл., м. Макіївка, вул. Металургійна, 47
Телефони
Керівник
Пісцова Валентина Назарівна
Код ЄДРПОУ25928424
Дата реєстрації01.11.2000
Дата оновлення28.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОЇ ШЛЯХОВОЇ МАШИННОЇ СТАНЦІЇ ВАТ ”УКРШЛЯХЧОРМЕТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОЇ ШЛЯХОВОЇ МАШИННОЇ СТАНЦІЇ ВАТ ”УКРШЛЯХЧОРМЕТ”» присвоєно код 25928424.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОЇ ШЛЯХОВОЇ МАШИННОЇ СТАНЦІЇ ВАТ ”УКРШЛЯХЧОРМЕТ”» є Пісцова Валентина Назарівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОЇ ШЛЯХОВОЇ МАШИННОЇ СТАНЦІЇ ВАТ ”УКРШЛЯХЧОРМЕТ”» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Металургійна, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОЇ ШЛЯХОВОЇ МАШИННОЇ СТАНЦІЇ ВАТ ”УКРШЛЯХЧОРМЕТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах