ФЕДЕРАЦІЯ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ М. СЕЛИДОВЕ, ГО

Контакти

Юридична адреса
85400, Донецька обл., м. Селидове, вул. Центральна, 102, к. 81
Керівник
Сич Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ25928915
Дата реєстрації09.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ М. СЕЛИДОВЕ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ М. СЕЛИДОВЕ, ГО» присвоєно код 25928915.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ М. СЕЛИДОВЕ, ГО» є Сич Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ М. СЕЛИДОВЕ, ГО» — Донецька обл., м. Селидове, вул. Центральна, 102, к. 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ М. СЕЛИДОВЕ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах