ЖДАНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ

Контакти

Юридична адреса
86391, Донецька обл., м. Жданівка, вул. Шкільна, 8а
Телефони
Керівник
Коробкова Альфія Габдулкавиївна
Код ЄДРПОУ25928944
Дата реєстрації01.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖДАНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖДАНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» присвоєно код 25928944.

Керівником підприємства «ЖДАНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» є Коробкова Альфія Габдулкавиївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖДАНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» — Донецька обл., м. Жданівка, вул. Шкільна, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖДАНІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах