КАЛИНКА, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30

Контакти

Юридична адреса
85643, Донецька обл., Мар’їнський р-н, с. Богоявленка, вул. Первомайська, 66
Телефони
Керівник
Брага Лариса Іванівна
Код ЄДРПОУ25928950
Дата реєстрації24.02.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАЛИНКА, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАЛИНКА, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30» присвоєно код 25928950.

Керівником підприємства «КАЛИНКА, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30» є Брага Лариса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАЛИНКА, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30» — Донецька обл., Мар’їнський р-н, с. Богоявленка, вул. Первомайська, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАЛИНКА, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30»
Поділіться інформацією в соцмережах