ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ГО

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, просп. Ушакова, 47, оф. 216
Телефони
Керівник
Муценко Дмитро Валентинович
Код ЄДРПОУ25929180
Дата реєстрації26.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ГО» присвоєно код 25929180.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ГО» є Муценко Дмитро Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ГО» — м. Херсон, просп. Ушакова, 47, оф. 216.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ, ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах