КРЕДИТНА СПІЛКА ПРОФСПІЛОК УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, вул. Хвильового, 2
Бухгалтерія
Керівник
Булгакова Надія Юріївна
Бухгалтер
Кравчук Ірина Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ25930065
Дата реєстрації27.10.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРЕДИТНА СПІЛКА ПРОФСПІЛОК УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕДИТНА СПІЛКА ПРОФСПІЛОК УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25930065.

Керівником підприємства «КРЕДИТНА СПІЛКА ПРОФСПІЛОК УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Булгакова Надія Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕДИТНА СПІЛКА ПРОФСПІЛОК УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КРЕДИТНА СПІЛКА» — м. Рівне, вул. Хвильового, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕДИТНА СПІЛКА ПРОФСПІЛОК УМВС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах