БАМПЕР, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
33000, м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 5б
Керівник
Бурчик Володимир Якович
Код ЄДРПОУ25930125
Дата реєстрації06.10.2000
Дата оновлення17.11.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАМПЕР, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАМПЕР, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25930125.

Керівником підприємства «БАМПЕР, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Бурчик Володимир Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАМПЕР, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 5б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАМПЕР, АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах