АГРО-КРЕДИТ, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, вул. Словацького, 1
Телефони
Керівник
Степанович Віталій Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ25930131
Дата реєстрації27.10.2000
Дата оновлення22.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРО-КРЕДИТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРО-КРЕДИТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25930131.

Керівником підприємства «АГРО-КРЕДИТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Степанович Віталій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРО-КРЕДИТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» — м. Рівне, вул. Словацького, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРО-КРЕДИТ, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах