РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР УТВОРЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМ’Ї"

Контакти

Юридична адреса
35705, Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Яворницького, 15
Керівник
Остапчук Петро Васильович
Код ЄДРПОУ25930160
Дата реєстрації08.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР УТВОРЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМ’Ї”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР УТВОРЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМ’Ї"» присвоєно код 25930160.

Керівником підприємства «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР УТВОРЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМ’Ї"» є Остапчук Петро Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР УТВОРЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМ’Ї"» — Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Яворницького, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР УТВОРЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМ’Ї”»
Поділіться інформацією в соцмережах