БАТЬКІВЩИНА, ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ УКРАЇНИ-ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
35705, Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Незалежності, 11
Телефони
Керівник
Дацюк Олег Євгенійович
Код ЄДРПОУ25930289
Дата реєстрації10.07.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАТЬКІВЩИНА, ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ УКРАЇНИ-ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАТЬКІВЩИНА, ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ УКРАЇНИ-ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25930289.

Керівником підприємства «БАТЬКІВЩИНА, ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ УКРАЇНИ-ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Дацюк Олег Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАТЬКІВЩИНА, ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ УКРАЇНИ-ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Незалежності, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАТЬКІВЩИНА, ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇЇ УКРАЇНИ-ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах