РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ

Контакти

Юридична адреса
35400, Рівненська обл., Гощанський р-н, смт. Гоща, вул. Жовтнева, 1
Телефони
Керівник
Купців Олег Степанович
Код ЄДРПОУ25930510
Дата реєстрації05.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» присвоєно код 25930510.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» є Купців Олег Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» — Рівненська обл., Гощанський р-н, смт. Гоща, вул. Жовтнева, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах