УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, вул. Соборна, 112, к. 422
Телефони
Керівник
Дячук Наталія Юріївна
Код ЄДРПОУ25930527
Дата реєстрації04.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА» присвоєно код 25930527.

Керівником підприємства «УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА» є Дячук Наталія Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА» — м. Рівне, вул. Соборна, 112, к. 422.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах