ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
35433, Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Горбаків, вул. Центральна, 13а
Телефони
Керівник
Ткачук Олександр Євгенович
Код ЄДРПОУ25930556
Дата реєстрації29.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25930556.

Керівником підприємства «ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Ткачук Олександр Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Горбаків, вул. Центральна, 13а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах