РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧОЛОВIЧИЙ МОНАСТИР НА ЧЕСТЬ IКОНИ БОЖОЇ МАТЕРI "ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО" САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХIЇ УПЦ

Контакти

Юридична адреса
34253, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, с. Масевичі, вул. Поліська, 8
Телефони
Керівник
Костюк Володимир Григорович
Код ЄДРПОУ25930591
Дата реєстрації01.07.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧОЛОВIЧИЙ МОНАСТИР НА ЧЕСТЬ IКОНИ БОЖОЇ МАТЕРI ”ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО” САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХIЇ УПЦ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧОЛОВIЧИЙ МОНАСТИР НА ЧЕСТЬ IКОНИ БОЖОЇ МАТЕРI "ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО" САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХIЇ УПЦ» присвоєно код 25930591.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧОЛОВIЧИЙ МОНАСТИР НА ЧЕСТЬ IКОНИ БОЖОЇ МАТЕРI "ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО" САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХIЇ УПЦ» є Костюк Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧОЛОВIЧИЙ МОНАСТИР НА ЧЕСТЬ IКОНИ БОЖОЇ МАТЕРI "ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО" САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХIЇ УПЦ» — Рівненська обл., Рокитнівський р-н, с. Масевичі, вул. Поліська, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧОЛОВIЧИЙ МОНАСТИР НА ЧЕСТЬ IКОНИ БОЖОЇ МАТЕРI ”ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО” САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХIЇ УПЦ»
Поділіться інформацією в соцмережах