ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ

Контакти

Юридична адреса
35704, Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Гончара, 1
Телефони
Керівник
Мельничук Сергій Гнатович
Код ЄДРПОУ25930674
Дата реєстрації24.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» присвоєно код 25930674.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» є Мельничук Сергій Гнатович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ» — Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Гончара, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО ЛОКОМОТИВНОГО ДЕПО ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»
Поділіться інформацією в соцмережах