ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
34000, Рівненська обл., Зарічненський р-н, смт. Зарічне, вул. Грушевського, 2
Телефони
Керівник
Полюхович Іван Михайлович
Код ЄДРПОУ25930800
Дата реєстрації06.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25930800.

Керівником підприємства «ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Полюхович Іван Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — Рівненська обл., Зарічненський р-н, смт. Зарічне, вул. Грушевського, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах