РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ЛІСОВЕ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
34200, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, с. Лісове, вул. Лісовська, 31
Телефони
Керівник
Дудко Сергій Олегович
Код ЄДРПОУ25930987
Дата реєстрації05.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ЛІСОВЕ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ЛІСОВЕ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25930987.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ЛІСОВЕ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Дудко Сергій Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ЛІСОВЕ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Рівненська обл., Рокитнівський р-н, с. Лісове, вул. Лісовська, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ЛІСОВЕ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах