РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. ДУБРОВИЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
34100, Рівненська обл., Дубровицький р-н, м. Дубровиця, вул. Шевченка, 152
Керівник
Наумець Петро Павлович
Код ЄДРПОУ25930993
Дата реєстрації07.02.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. ДУБРОВИЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. ДУБРОВИЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25930993.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. ДУБРОВИЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Наумець Петро Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. ДУБРОВИЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Рівненська обл., Дубровицький р-н, м. Дубровиця, вул. Шевченка, 152.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. ДУБРОВИЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах