РАДИСТ, БРОВАРСЬКИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
07400, Київська обл., м. Бровари, вул. ОЛЕГА ОНІКІЄНКА, б. 6
Телефони
Керівник
Мироненко Ярослав Володимирович
Код ЄДРПОУ25931030
Дата реєстрації19.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДИСТ, БРОВАРСЬКИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДИСТ, БРОВАРСЬКИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25931030.

Керівником підприємства «РАДИСТ, БРОВАРСЬКИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Мироненко Ярослав Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДИСТ, БРОВАРСЬКИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Київська обл., м. Бровари, вул. ОЛЕГА ОНІКІЄНКА, б. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДИСТ, БРОВАРСЬКИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах