ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Михайлівська, 20б
Телефони
Керівник
Циганков Петро Володимирович
Код ЄДРПОУ25931136
Дата реєстрації07.09.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25931136.

Керівником підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ"» є Циганков Петро Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ"» — Київська обл., м. Ірпінь, вул. Михайлівська, 20б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СЕЛЯНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах