ЛІСНИЙ, КООПЕРАТИВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ

Контакти

Юридична адреса
07301, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, 1д
Телефони
Керівник
Михайлик Павло Григорович
Код ЄДРПОУ25931159
Дата реєстрації28.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛІСНИЙ, КООПЕРАТИВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІСНИЙ, КООПЕРАТИВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ» присвоєно код 25931159.

Керівником підприємства «ЛІСНИЙ, КООПЕРАТИВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ» є Михайлик Павло Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІСНИЙ, КООПЕРАТИВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, 1д.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІСНИЙ, КООПЕРАТИВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах