ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СХІДНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ ТА ОЗДОРОВЧИХ СИСТЕМ О. АНДРІЄНКА

Контакти

Юридична адреса
08500, Київська обл., м. Фастів, вул. Куйбишева, 28, к. 2
Телефони
Керівник
Андрієнко Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ25931202
Дата реєстрації31.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СХІДНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ ТА ОЗДОРОВЧИХ СИСТЕМ О. АНДРІЄНКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СХІДНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ ТА ОЗДОРОВЧИХ СИСТЕМ О. АНДРІЄНКА» присвоєно код 25931202.

Керівником підприємства «ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СХІДНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ ТА ОЗДОРОВЧИХ СИСТЕМ О. АНДРІЄНКА» є Андрієнко Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СХІДНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ ТА ОЗДОРОВЧИХ СИСТЕМ О. АНДРІЄНКА» — Київська обл., м. Фастів, вул. Куйбишева, 28, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СХІДНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ ТА ОЗДОРОВЧИХ СИСТЕМ О. АНДРІЄНКА»
Поділіться інформацією в соцмережах