УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ХРАМ"

Контакти

Юридична адреса
09713, , С.ЧАЙКИ, БОГУСЛАВСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Поліжак Ігор Іванович
Код ЄДРПОУ25931260
Дата реєстрації06.11.1998
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ”СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ХРАМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ХРАМ"» присвоєно код 25931260.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ХРАМ"» є Поліжак Ігор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ХРАМ"» — , С.ЧАЙКИ, БОГУСЛАВСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ”СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ХРАМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах