МАЙБУТНЯ УКРАЇНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
08200, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, БУД. 4, КВ. 91, М.ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Лич Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25931604
Дата реєстрації28.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЙБУТНЯ УКРАЇНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЙБУТНЯ УКРАЇНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25931604.

Керівником підприємства «МАЙБУТНЯ УКРАЇНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Лич Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЙБУТНЯ УКРАЇНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, БУД. 4, КВ. 91, М.ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЙБУТНЯ УКРАЇНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах