МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ"

Контакти

Юридична адреса
09161, Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Узин, вул. Фрунзе, 70, к. 8
Телефони
Керівник
Яценко Людмила Степанівна
Код ЄДРПОУ25931633
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ"» присвоєно код 25931633.

Керівником підприємства «МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ"» є Яценко Людмила Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ"» — Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Узин, вул. Фрунзе, 70, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах