ТУРИСТ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Матросова, 40а
Керівник
Лисенко Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ25931679
Дата реєстрації28.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТУРИСТ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРИСТ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25931679.

Керівником підприємства «ТУРИСТ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Лисенко Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРИСТ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Матросова, 40а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРИСТ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах