СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "РОДИНА"

Контакти

Юридична адреса
08500, Київська обл., м. Фастів, вул. Ступака, 11, к. 36
Телефони
Керівник
Юхименко Тетяна Володимирівна
Код ЄДРПОУ25931739
Дата реєстрації12.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ”РОДИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "РОДИНА"» присвоєно код 25931739.

Керівником підприємства «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "РОДИНА"» є Юхименко Тетяна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "РОДИНА"» — Київська обл., м. Фастів, вул. Ступака, 11, к. 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ”РОДИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах