КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
02225, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1, к. 301
Керівник
Апостолов Віталій Євгенович
Код ЄДРПОУ25931805
Дата реєстрації19.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25931805.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» є Апостолов Віталій Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Магнітогорська, 1, к. 301.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах