ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТАРАЩАНСЬКИЙ"

Контакти

Юридична адреса
09170, Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Шкарівка, вул. Таращанська, 197а
Керівник
Миронюк Іван Євгенович
Код ЄДРПОУ25931863
Дата реєстрації25.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ТАРАЩАНСЬКИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТАРАЩАНСЬКИЙ"» присвоєно код 25931863.

Керівником підприємства «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТАРАЩАНСЬКИЙ"» є Миронюк Іван Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТАРАЩАНСЬКИЙ"» — Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Шкарівка, вул. Таращанська, 197а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ТАРАЩАНСЬКИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах