РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
09400, Київська обл., Ставищенський р-н, смт. Ставище, вул. Радянська, 44
Телефони
Керівник
Мазурок Юрій Микитович
Код ЄДРПОУ25931923
Дата реєстрації13.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25931923.

Керівником підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мазурок Юрій Микитович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., Ставищенський р-н, смт. Ставище, вул. Радянська, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах