ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
09700, Київська обл., Богуславський р-н, м. Богуслав, вул. Воровського, 64
Керівник
Шкарупа Сергій Борисович
Код ЄДРПОУ25931938
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 25931938.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Шкарупа Сергій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — Київська обл., Богуславський р-н, м. Богуслав, вул. Воровського, 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах