МУЗЕЙ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМ. ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО

Контакти

Юридична адреса
09230, Київська обл., м. Ржищів, вул. Леніна, 48
Телефони
Керівник
Гулова Любов Федосіївна
Код ЄДРПОУ25931975
Дата реєстрації23.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МУЗЕЙ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМ. ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МУЗЕЙ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМ. ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО» присвоєно код 25931975.

Керівником підприємства «МУЗЕЙ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМ. ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО» є Гулова Любов Федосіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МУЗЕЙ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМ. ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО» — Київська обл., м. Ржищів, вул. Леніна, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МУЗЕЙ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІМ. ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО»
Поділіться інформацією в соцмережах