БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
16400, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, м. Борзна, вул. Куліша П., 98
Керівник
Івахно Ірина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25932087
Дата реєстрації14.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25932087.

Керівником підприємства «БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Івахно Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — Чернігівська обл., Борзнянський р-н, м. Борзна, вул. Куліша П., 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах