ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ПРАГМАТИЧНИЙ ВИБІР"

Контакти

Юридична адреса
14017, м. Чернігів, вул. Щорса, 58
Керівник
Кирієнко Владислав Миколайович
Код ЄДРПОУ25932147
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”ПРАГМАТИЧНИЙ ВИБІР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ПРАГМАТИЧНИЙ ВИБІР"» присвоєно код 25932147.

Керівником підприємства «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ПРАГМАТИЧНИЙ ВИБІР"» є Кирієнко Владислав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ПРАГМАТИЧНИЙ ВИБІР"» — м. Чернігів, вул. Щорса, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”ПРАГМАТИЧНИЙ ВИБІР”»
Поділіться інформацією в соцмережах