РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ "СІВЕРЯНИ" М.КОРЮКІВКА

Контакти

Юридична адреса
15300, Чернігівська обл., Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Кірова, 59
Телефони
Керівник
Синенков Миролюб Олексійович
Код ЄДРПОУ25932288
Дата реєстрації01.03.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ ”СІВЕРЯНИ” М.КОРЮКІВКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ "СІВЕРЯНИ" М.КОРЮКІВКА» присвоєно код 25932288.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ "СІВЕРЯНИ" М.КОРЮКІВКА» є Синенков Миролюб Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ "СІВЕРЯНИ" М.КОРЮКІВКА» — Чернігівська обл., Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Кірова, 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ ”СІВЕРЯНИ” М.КОРЮКІВКА»
Поділіться інформацією в соцмережах