ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНЦІЇ БАХМАЧ

Контакти

Юридична адреса
16500, Чернігівська обл., Бахмацький р-н, м. Бахмач, вул. Дзержинського, 12а
Телефони
Керівник
Кручко Ірина Михайлівна
Код ЄДРПОУ25932377
Дата реєстрації11.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНЦІЇ БАХМАЧ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНЦІЇ БАХМАЧ» присвоєно код 25932377.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНЦІЇ БАХМАЧ» є Кручко Ірина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНЦІЇ БАХМАЧ» — Чернігівська обл., Бахмацький р-н, м. Бахмач, вул. Дзержинського, 12а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНЦІЇ БАХМАЧ»
Поділіться інформацією в соцмережах