БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ САВРАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66200, Одеська обл., Савранський р-н, смт. Саврань, вул. Соборна, 34
Телефони
Керівник
Іспанюк Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25932584
Дата реєстрації12.12.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ САВРАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ САВРАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25932584.

Керівником підприємства «БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ САВРАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Іспанюк Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ САВРАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Савранський р-н, смт. Саврань, вул. Соборна, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРІВ САВРАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах