РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ С. СИЧАВКА, ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
67555, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Сичавка, вул. Кооперативна, 11
Телефони
Керівник
Велєв Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ25932748
Дата реєстрації25.09.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ С. СИЧАВКА, ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ С. СИЧАВКА, ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25932748.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ С. СИЧАВКА, ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Велєв Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ С. СИЧАВКА, ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Лиманський р-н, с. Сичавка, вул. Кооперативна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ С. СИЧАВКА, ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах