ОБ’ЄДНАНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ДОРОЖНІХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
65031, м. Одеса, вул. Грушевського, 49
Телефони
Керівник
Ліхач Людмила Петрівна
Код ЄДРПОУ25932816
Дата реєстрації20.04.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ДОРОЖНІХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ДОРОЖНІХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25932816.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ДОРОЖНІХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ліхач Людмила Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ДОРОЖНІХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Одеса, вул. Грушевського, 49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ДОРОЖНІХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах