ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
65044, м. Одеса, бул. Французький, 33
Телефони
Керівник
Міронов Дмитро Михайлович
Код ЄДРПОУ25932839
Дата реєстрації07.02.2000
Дата оновлення02.02.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25932839.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Міронов Дмитро Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — м. Одеса, бул. Французький, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах