ГЕМОПЛАСТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 57
Телефони
Керівник
Богат Олена Віталіївна
Код ЄДРПОУ25932874
Дата реєстрації20.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГЕМОПЛАСТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕМОПЛАСТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» присвоєно код 25932874.

Керівником підприємства «ГЕМОПЛАСТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» є Богат Олена Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕМОПЛАСТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 57.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕМОПЛАСТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах