ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
65080, м. Одеса, вул. Філатова, 1
Телефони
Керівник
Ботушанська Ольга Федорівна
Код ЄДРПОУ25933224
Дата реєстрації25.05.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» присвоєно код 25933224.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» є Ботушанська Ольга Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"» — м. Одеса, вул. Філатова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах