ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №5 М. ОДЕСИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65016, Одеська обл., м. Одеса, Київський р-н., вул. ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО, б. 39, ПТУ №5
Керівник
Книжка Лілія Володимирівна
Код ЄДРПОУ25933483
Дата реєстрації23.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №5 М. ОДЕСИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №5 М. ОДЕСИ, ГО» присвоєно код 25933483.

Керівником підприємства «ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №5 М. ОДЕСИ, ГО» є Книжка Лілія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №5 М. ОДЕСИ, ГО» — Одеська обл., м. Одеса, Київський р-н., вул. ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО, б. 39, ПТУ №5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №5 М. ОДЕСИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах