ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Артема, 1
Телефони
Керівник
Хаджі Ілля Петрович
Код ЄДРПОУ25933537
Дата реєстрації15.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ» присвоєно код 25933537.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ» є Хаджі Ілля Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Артема, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах