АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
67300, Одеська обл., Березівський р-н, м. Березівка, пл. 1-го Травня, 19
Телефони
Керівник
Бондарець Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ25933566
Дата реєстрації05.03.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25933566.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Бондарець Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Одеська обл., Березівський р-н, м. Березівка, пл. 1-го Травня, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах