ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НА ПІДТРИМКУ КАНОНІЧНОГО ПРАВОСЛАВ’Я "ПУТЬ ПРАВОСЛАВНИХ" В ІМ’Я СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА

Контакти

Юридична адреса
65121, Одеська обл., м. Одеса, Київський р-н., ПРОСПЕКТ МАРШАЛА ЖУКОВА, ШКІЛЬНИЙ АЕРОДРОМ
Керівник
Попов Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ25933589
Дата реєстрації27.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НА ПІДТРИМКУ КАНОНІЧНОГО ПРАВОСЛАВ’Я ”ПУТЬ ПРАВОСЛАВНИХ” В ІМ’Я СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НА ПІДТРИМКУ КАНОНІЧНОГО ПРАВОСЛАВ’Я "ПУТЬ ПРАВОСЛАВНИХ" В ІМ’Я СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА» присвоєно код 25933589.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НА ПІДТРИМКУ КАНОНІЧНОГО ПРАВОСЛАВ’Я "ПУТЬ ПРАВОСЛАВНИХ" В ІМ’Я СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА» є Попов Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НА ПІДТРИМКУ КАНОНІЧНОГО ПРАВОСЛАВ’Я "ПУТЬ ПРАВОСЛАВНИХ" В ІМ’Я СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА» — Одеська обл., м. Одеса, Київський р-н., ПРОСПЕКТ МАРШАЛА ЖУКОВА, ШКІЛЬНИЙ АЕРОДРОМ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НА ПІДТРИМКУ КАНОНІЧНОГО ПРАВОСЛАВ’Я ”ПУТЬ ПРАВОСЛАВНИХ” В ІМ’Я СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА»
Поділіться інформацією в соцмережах