РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Контакти

Юридична адреса
65058, м. Одеса, бул. Французький, 60
Керівник
Рожков Станіслав Михайлович
Код ЄДРПОУ25934100
Дата реєстрації11.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ» присвоєно код 25934100.

Керівником підприємства «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ» є Рожков Станіслав Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ» — м. Одеса, бул. Французький, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах