ДАЧНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОРСЬКИЙ-1"

Контакти

Юридична адреса
65014, м. Одеса, вул. Канатна, 29, к. 77
Телефони
Керівник
Ємельянов Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ25934181
Дата реєстрації19.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДАЧНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”МОРСЬКИЙ-1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАЧНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОРСЬКИЙ-1"» присвоєно код 25934181.

Керівником підприємства «ДАЧНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОРСЬКИЙ-1"» є Ємельянов Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАЧНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОРСЬКИЙ-1"» — м. Одеса, вул. Канатна, 29, к. 77.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАЧНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”МОРСЬКИЙ-1”»
Поділіться інформацією в соцмережах